Pristina-Veternik St. , nearby Grand Store

info@enternet-ks.com

+383 (0)38 603 230

Frequently Asked Questions

Enternet ka 7 zyre, nga një në të gjitha qendrat e Kosovës

Kliko tek kontakti dhe gjej të gjithë numrat e Enternet

Ekipi jonë ju ndihmon që të bëni zgjidhjen më të përshtatshme për biznesin tuaj

How can we help

Tell us in the form below how we can help you,
and our team will be in touch with you!

+383 38 603 230

info@enternet-ks.com

Pristina - Veternik St.

Where can you find Enternet?

Na gjeni në Veternik, afër Grand Stores, përballë Fortesa

Ali Pashë Gucia St., Ortakoll, Prizren
150m from ANTALIA Mosque and My Market

Gjakova, UCK St. , nr.53 , close to K.RU Gjakova

Rr. Agim Ramadani-Katana Mitrovicë
"near the well".

Rruga Wesley Clark (rruga e spitalit) përballë Kolegjit Dukagjini

Rr. Skënderbeu p.n
Te parku i Qytetit, përballë shkollës fillore 'Thimi Mitko'

Rr. Sali Çeku Ferizaj
In the Basic Court neighborhood, Ferizaj

en_USEnglish
Scroll to Top